úvodslužbyNordic Walkingkontaktodkazy hlavní strana

Nová poradna výživy/pohybu/prevence/diagnostiky - SPORTVITAL STUDIO ZBRASLAVleták

 

 

 


  • tisk stránky
  • odeslat email

Individuální výživové poradenství Petra Hamerská

Reference/Klienti:


paní Jana Jandová Ve svém seniorském věku jsem se rozhodla změnit způsob dosavadního stravování. Sama jsem si netroufla, ale pod vedením a kontrolou poradkyně pro zdravou výživu pí Hamerské jsem byla úspěšná. Váha se mi snížila a začala jsem se zajímat o to, jaké potraviny jím a v jakých časových intervalech. Cítím se lépe psychicky i fyzicky. Mohu jen doporučit těm, kteří váhají a nemají odvahu začít.

Jana Jandová


paní Zuzana Kadlecová Ráda bych napsala své zkušenosti se změnou své životosprávy, díky spolupráci s výživovou poradkyní Petrou Hamerskou.
Několik let jsem se neúspěšně pokoušela zhubnout. Cvičila jsem 3x týdně a skoro nejedla a žádná kila dolů nešla. Pak jsem oslovila Petru a díky ní jsem zjistila, že vše dělám špatně. Musela jsem se naučit jíst 5x denně, přemýšlet o jídle a vědět co je pro mě vhodné. Pohybovou aktivitu jsem zachovala, jen jsem změnila intenzivní posilování na aerobní cvičení. Po měsíci jsem s úžasem zjistila, že vše funguje a zhubla jsem 2kg, další měsíc 3kg a nyní po 4 měsících mám 7kg dole. Je to úžasný pocit, nehladovíte, jíte kvalitní potraviny, hubnete a cítíte se skvěle.
Díky Petře, která se vám intenzivně věnuje, vyhodnotí každý váš jídelníček, vysvětlí vám chyby, kterých se dopouštíte a neustále Vás motivuje a podporuje, vše neuvěřitelně funguje.

Děkuji Petro.
Zuzana KadlecováReference/Média:


zpracování tématického prospektu "Nadváha, obezita" pro společnost Energy Group a.s.:měsíčník MF Dnes "CITY DNES"TV Metropol, pořad Supermáma - natáčení z workshopu pro mládež v rodinném centru PEXESO, čas od: 27:00 do 51:05


Ohlédnutí za proběhlým workshopem pro mládež v RC PEXESO: video ke shlédnutíčlánek "Mýty o stravování a eliminace drastických diet" v časopisu VITAE 5/2012 pro spol. Energy Group a.s.Pilotní osvětový projekt spol. Penny Market s.r.o. a Zdravejime o zdravém stravování a prevenci nadváhy a obezity na ZŠ/SŠ/MŠ březen 2012 - fotografie z akce:

 

 

 


červen + říjen 2012 - pokračující 1. a 2. vlna osvětového projektu Prevence nadváhy a obezity v ZŠ a SŠ - návštěva celkem 50 škol - reference v médiích:


web volny.cz
deník Blesk
měsíčník Retail Info Plus
měsíčník F.O.O.D.
měsíčník Zboží a Prodej


 

Workshop zdravého vaření s vítěznou třídou osvětového projektu na Gymnázium v Sedlčanech - fotografie:

 

.
březen + duben 2013 - pokračující 3. vlna osvětového projektu Prevence nadváhy a obezity v ZŠ a SŠ - návštěva celkem 32 škol:

 

Reference od zástupců a žáků škol

 

 

 

 
květen/červen a září/říjen 2013 pokračující 4. + 5. vlna osvětového projektu Prevence nadváhy a obezity v ZŠ a SŠ - návštěva celkem 64 škol:

 

Reference od zástupců a žáků škol

 

 

 

 
ústřední škola České obce sokolské, 6.-8.6.2014 kurz Cvičitelů seniorů. Seznámení s Nordic Walkingem. Přednáška "Zdravá životospráva seniorů". 

 

 

 
proběhlá úspěšná akce Nordic Walking Tour Prokopské údolí 20.9.2014 (akce CKNW) krásné počasí a hojná účast:

 

Reportáž

 


8-12/2014 Projekt pro MŠ, ŠD, ŠJ Zdravá Abeceda - projekt zdravého životního stylu, prevence nadváhy/obezity dětí - semináře ve Středočeském kraji, více na: www.zdrava-abeceda.cz

 

27.3.2015 Přednáška o zdravé výživě pro spol. PREFA Aluminiumprodukte s.r.o., OREA hotel Devět skal, Vysočina
sobota 18.4.2015 Nordic Walking Tour 2015: Kunratický les 

 

 


Akce SokolGym 2015 České obce Sokolské (oslavy 90. výročí otevření Tyršova domu Praha) a "Dokážeš to taky" Aliance žen s rakovinou prsu. Tyršův dům, Újezd, sobota 23.5.2015, workshop NORDIC WALKING + prohlídka Prahy

 


2-6/2015 Projekt pro MŠ, ŠD, ŠJ DOKÁŽU TO/Zdravá Abeceda - projekt zdravého životního stylu, prevence nadváhy/obezity dětí - vzdělávací semináře pro budoucí lektory Zdravé Abecedy v celé ČR, více na: www.zdrava-abeceda.cz

 


Ústřední škola České obce sokolské, Kampa, 03.10.2015 Kurz Cvičitelů seniorů: Workshop Nordic Walkingu + Přednáška "Zdravá životospráva seniorů"

 


Nordic Walking Tour 17.10.2015 Brdy (akce CKNW) - nová krásná trasa Brdskými lesy se zajímavou komentovanou prohlídkou barokního kláštera a pustevny na Skalce, super počasí a příjemní a zdatní účastníci

 

 


 

Nordic Walking Workshop 25.10.2015 pro spol. PREFA v Chodové Plané poblíž pivovaru Chodovar